Pazar , Aralık 8 2019
Home / Genel / Emily DiDonato

Emily DiDonato

Amerikan manken Emily DiDonato, Goshen, New York’tan geliyor ve Victoria Secret’deki çalışmaları ve ayrıca Maybelline New York’un yüzü olduğu için en çok tanınan kişi. 2008 yılında, bir arkadaş tarafından modellenmeye çalışılması istendikten sonra İstek Modeli Yönetimi ile imzalayan DiDonato’nun kariyeri başladı – 2009 baharında, Guess’in yüzü oldu ve Ralph Lauren’in 2009 baharında yayınlanan ilk reklam kampanyası “Rugby” oldu.

. Liseden yeni mezun olmuş ve mankenlik kariyerine başlamış genç bir kız için inanılmaz bir başarı. Bu Emily’nin moda endüstrisindeki başarısının sadece bir başlangıcı olduğunu kanıtladı. Sektörde başlayan ve erken bir aşamada başarıya ulaşmak için çok az deneyime sahip genç bir model için çok nadirdir.

İtalyan, İrlanda ve yerli Amerikan kanının eşsiz karışımı, moda endüstrisinde çarpıcı görünümleri için büyük bir etki yarattı; Vogue Almanya, ‘en yeni gelenler’ ve ‘izleyenler’ olarak adlandırdı ve IMG New York’a imza attı. kitaplar. IMG’nin Milan, Sidney, Paris ve Londra şubelerinin yanı sıra Hamburg ve Berlin’deki Mega Model Ajansı şimdi Emily’yi temsil ediyor.

2009, Maybelline New York’un yeni yüzü olarak imzalanan çaylak modeliyle Emily’nin kariyerindeki adımını gerçekten attığı, süpermodeller Christie Turlington, Jessica White’ın yanı sıra “Color Sensational Lip Color” markaları için ilk ticari çıkışını yaptığı yıl oldu. Julia Stegner. Bu sözleşme, Emily’nin hemen hemen her Maybelline New York ürününün, reklamın ve reklamın yüzü olarak kabul görmesini sağladı. Uluslararası dev Victoria’s Secret’in DiDonato’nun eşsiz görünüm ve çarpıcı figürünün rüzgarı ile yakalanmasından ve 2009 yılının Ağustos ayında imzalanmasından çok geçmedi. İlk dergi kapağını iki ay sonra The Blocks October konusunun cephesinde açtı.

Endüstri 2010’a kadar DiDonato’nun muhteşem görünümüne ve parlak gözlerine çarptı ve Giorgio Armani’nin kokusu Acqua Di Gioia’nın yüzü oldu. Bu görüntüler ayrıca L’Oreal’in Yıllık ve Mali raporlarında da kullanılmıştır. Emily, Madam Figaro, Blok, Kask, Fransız Revue De Modları, Numero, Jalouse, Gri, Elle Lübnan, Vogue Belleza (Meksika), Black Magazine, Marie Claire İspanya, Telva gibi dünyanın dört bir yanından dergi kapaklarında yer aldı.

ve ABD’deki Detaylar. Başyazılarda Emily, Aşk, Numero, Elle Belçika, Dazed ve Confused, Vogue Meksika, İspanya ve Paris, Allure, Sports Illustrated Swimsuit Issue, Harper’s Bazaar USA, L’Autre dergisi, The Last Magazine, AnOther ve Röportaj Almanya’da yer aldı.

DiDonato, İlkbahar / Yaz 2013 şovlarında Christian Cota, Givenchy, Rag & Bone, Tibi ve Sonbahar / Kış aylarında Erin Wasson x RVCA, Giles Deacon, Loewe için şovlar için hazır giyim şovlarında pistte yürüdü. , Louis Vuitton, Michael Angel. Ayrıca, seçkin moda evi Chanel için hazır giyim ilkbahar / yaz 2011 şovunda yürüdü ve özgeçmişine üst düzey tasarımcıyı ekledi.

Emily’nin parlak gözleri ve çarpıcı çerçevesi, Oyosho, Gerçek Din, Eres, La Senza Kadın İç Çamaşırı, Pronovias, Guess, Maybelline, Calvin Klein, Giorgio Armani, Kensie, Brian Atwood, Miu Miu, Elie Tahari, Aldo için reklam kampanyalarında görünmesini sağlamıştır. Sadece Cavalli, Şanslı Marka Kot, Lindex, Replay, OVS Endüstri, GAP, Longchamp, Trussardi, Juicy Couture ve Ralph Lauren için Nicole Farhi Missoni.

Emily her zaman göz kamaştırıcı bir kız değildi, kendine bir erkek çocuğu hokeyi liginde oynayan ve tüm lise basketbol, ​​futbol ve lakros oynayarak sporla ilgilenen bir çocuk olarak kendine bir “erkek fatma” diyordu. Dışarıda olmayı seviyor ve yürüyüş yapmayı, balık tutmayı ve kamp kurmayı çok seviyor. Ayrıca, her gün egzersiz yapmaya, spin sınıfları, koşma, yoga ve Pilates ile aktif olarak çalışmaya devam etmeyi sürdürüy

or.

Altını çizmeden ve tüm dünyada rezervasyon yaptırmadan önce Emily, ilk işi olan bir pizzacıda çalıştı. Modellemeye başladıktan sonra orada çalışmaya devam etti çünkü onu çok sevdi. 16 yaşındaki büyükannesi tarafından kendisine verilen 1996 Volkswagen Beetle’ı yönetiyor. Emily’nin kardeşi bir New York Şehri Polis Memuru ve babası, son derece gurur duyduğu emekli bir İtfaiyeci.

510 modeli, sektördeki çalışmayı etkiledi ve herhangi bir tomurcuklanma modelini kıskançlıkla yeşil bırakacak olan bazı büyük sözleşmelere imza attı. Emily’nin kariyeri çiçek açıyor ve bu Amerikan Amerikalı kızın daha sonra ne yapacağını görmek için bizi bekliyor.

About ferhat37

Check Also

Model – FRİDA GUSTAVSSON

Model - FRİDA GUSTAVSSON

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir