Pazar , Aralık 8 2019
Home / Genel / Model- Megan Williams

Model- Megan Williams

Megan Williams, birkaç marka ve kampanya için çalışmakta olan mevcut Guess kızı. Ama onun için göründüğünden daha fazlası var. İşte Megan Williams’ın wiki’den ilginç bazı gerçekleri.

s>

Victoria’nın Gizli Defilesi 2016, göz alıcı yaşam tarzlarının, şık kıyafetlerin, podyumların, tasarımcıların ve makyajın görüntülerini çağrıştırıyor. Düşünmediğimiz şey tüm bunların arkasındaki zor iş. Çalışmak, doğru pozu almak, binlerce başarısız fotoğraf ve uykusuz geceler var.

Manken olmak kolay bir iş değil. Her gün tükettiğiniz kalori miktarını diyetle ve sayarak kilonuzu izlemeniz gerekir. Aynı zamanda formda kalmak için sürekli çalışmayı ve fotoğraf çekimleri ve reklam kampanyaları için birden fazla (bazen tekrarlanan) pozlar ve duruşlarda sayısız saat harcamaktan ibarettir.

Çok sayıda model bir gün Victoria’nın Gizli Meleği olmak için çok çalışıyor, ancak çok azı bir olma şansını elde ediyor. Megan Williams, yalnızca Guess’in yüzü olmayan, aynı zamanda bir Victoria’nın Gizli Meleği olan bir modeldir.

About ferhat37

Check Also

Model – FRİDA GUSTAVSSON

Model - FRİDA GUSTAVSSON

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir