Pazar , Aralık 8 2019
Home / Genel / Natalia Vodianova

Natalia Vodianova

Biografisi: Natalia Vodianova – dünyaca ünlü bir modeldir , Pek çok efsanevi moda evinin yüzüdür Natalia. Son zamanlarda ise , Natalia çok hayırsever olarakta biliniyor .

Zihinsel ve fiziksel özellikleri olan çocukları aktif olarak destekler ve hakları için savaşır Natalia.

Rusya Nizhny Novgorod’dan Natalia Vodianova’nın Biyografisi gerçekten bir masal gibi görünüyor.

Natalia çok mütevazı bir ailede doğmuştur. Babasını Mihail Vodianovu ise kız hatırlamıyor. Natalia’nın annesi Larisa Viktorovna Gromova üç kız çocuğunu te başına büyüttü. Kızlardan biri ise çocukluğundan beri sakattı – Vodianova’nın kız kardeşi Oksana, şiddetli otizm ve beyin felci ile doğdu.

Fakat böyle bir yaşam gelecekteki yararlanıcıyı da büyük ölçüde etkilemiştir. Natalia’ya hayatını takdir etmeyi öğreten eden kız kardeşi ile her zaman ileti

şim halindeydi.

Tabikide Natalya kutsal biri değildi ve seneler sonra basına, çocukluğunda, Oksana’nın teşhisi hakkında hiçbir şey bilmeden, tüm dikkat ve özeni gösteren kız kardeşini Oksanayı kıskandırdığını itiraf etmiştir.

Bir süre sonra Natalia, ailesine yardım etmek için hızlı bir şekilde büyümek ve hasta bir kardeşin gözetiminde rol alması gerektiğini geldiğini tam olarak tecrübe etmek zorunda kalmıştır.

Gösterimlerin birinde ise, kız Viva Model Yönetim ajansından bir izleyici tarafından fark edilip Fransız ajansı için Moskova’ya davet etti. Rus güzelliğinin ortaya çıkması sonucu Fransayı fethetti

About ferhat37

Check Also

Model – FRİDA GUSTAVSSON

Model - FRİDA GUSTAVSSON

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir