Pazar , Aralık 8 2019
Home / Genel / YENİ MELEK: JOSEPHINE SCRIVER KİMDİR ?

YENİ MELEK: JOSEPHINE SCRIVER KİMDİR ?

Josephine’in kariyeri çok ama çok erken yailarında başlamıştır. İlk ticari çekimi daha bebeklik döneminde yapılmıştır – Josephine, reklam bezlerinde başrol oynamıştı. Ancak kariyerindeki asıl buluş, 2011’de New York Moda Haftası’nın bir parçası olarak uluslararası sınıf podyumun gösterimine girmesiydi.

İlk ticari çekimi daha bebeklik döneminde yapılmıştır – Josephine, reklam bezlerinde başrol oynamıştı. Ancak kariyerindeki asıl buluş, 2011’de New York Moda Haftası’nın bir parçası olarak uluslararası sınıf podyumun gösterimine girmesiydi.

O zamandan beri ise , uzun bacaklı Dane, , Dolce ve Gabbana, Oscar de la Renta Valentino, Versace,Chanel, Ulyana Sergeenko, Victoria Beckham ve diğer ünlü moda tasarımcılarının gösterilerinde podyumları fethetmek için yerel alanlarını terk etmeye karar verdi.

Josephine Skriver 14 Nisan 1993’te Kopenhag’da doğdu. Çocukken Josephine reklam çocuk bezi olarak rol aldı

ve 9 yaşındayken okulda maket okumak için New York şehrine taşındı.

Josephine’nin babası ve annesi eşcinseller. Gazetede bir ilanla buluştular ve bir amaç edindiler – buluşmaların asıl amacı çocuk gebe almaktı .

Bir çok röportajda kız, Danimarka’dan ayrıldıktan sonra gerçek bir zulümle karşı karşıya kaldığını itiraf etmiştir . Başkalarının saldırısına rağmen Josephine, babası ve annesini her konuda desteklemeye devam ediyor ve LGBT hareketinde aktif rol aldığını biliyoruz

achment_id=1128" class="wp-image-1128" srcset="http://kumuntu.com/wp-content/uploads/2019/05/6-1.png 595w, http://kumuntu.com/wp-content/uploads/2019/05/6-1-246x300.png 246w" sizes="(max-width: 595px) 100vw, 595px" />

Josephine’nin eşi 26 yaşındaki müzisyen Alexander DeLeon (Alexander DeLeon), pop rock grubu The Cab’ın lideridir. Aşıklar çok çok mutlu: Josephine açık bir şekilde Alexander’ı itiraf ediyor ve müzisyen Josephine’i romantik hediyelerle mutlu ediyor.

Josephine’in, aynı zamanda Oliver adında küçük bir kardeşi vardır.

İnsanlar bir eko-çocuk olduğumu öğrendiğinde, benden başkasını değil de gerçek beni görmelerini çok istiyorum.

Birçok insanın “Doğal olmayan bir şekilde doğmuştur ,

böyle bişey bizim dünyamızda olmamalı diye bir çoğunuzun düşündüğünüzü biliyorum.

Ama ben bir insanım, bilimsel bir deney değilim.

About ferhat37

Check Also

Natalia Vodianova

Biografisi: Natalia Vodianova – dünyaca ünlü bir modeldir , Pek çok efsanevi moda evinin yüzüdür …

2 comments

  1. Yasin Çavuşoğlu

    Ay ne kadar tatlı bir bebek😊

  2. Ay çok tatlı ama
    Onun büyük hayranıyımm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir