Pazar , Aralık 8 2019
Home / Genel / İNSTAGRAM FENOMENİ MAYA HENRY

İNSTAGRAM FENOMENİ MAYA HENRY

Maya Henry kim ?
Maya Henry instagram fenomeni, yaklaşık 134 000 Instagram takipçisi olan 20 yaşındaki Amerikalı instagram fenomeni . O bir tenis oyuncusu ve her gün birkaç saat eğitiyor. Babası, Teksas merkezli bir avukat olan Thomas J. Henry’dir Kişisel yaralanma hukuk bürosundan sorumlu. Ve ayrıca ağabeyi Thomas Henry Jr. var.

Maya Henry ne ile mesgül ? Maya Henry insan hakları avukatı olmak istediğini açıkladı.

Maya’nın rkek kardeşi manken ve şu anda o da mankenlik dünyasına da başlıyor.

Henry ailesi hakkında blgiler:
Maya’nın ailesi, San Antonio, Teksaslı zengin bir Meksikalı-Amerikan karma ailesidir. Patrik ve etkili avukat Thomas J. Henry’nin başkanlığındaki aile, karmaşık partileri birçok yıldızın varlığında kutladığı için biliniyor.

2016’da,mankenleri , aktrisleri ve kızları Maya Henry’nin onuruna kutladıkları 6 000 000 dolarlık partisi’nde, Inside Edition ve Steve Harvey Show yer alan viral bir sansasyondu.

Ayrıca Maya’nın 2008 yılında kurduğu hayvanlara,çocuklara, eğitim ve yoksulluk konularına yönelik, Maya Henry köşesi adlı bir hayır kurumu bulunmaktadır

http://kumuntu.com/wp-content/uploads/2019/05/2-1.png" alt="" data-id="1099" data-link="http://kumuntu.com/?attachment_id=1099" class="wp-image-1099" srcset="http://kumuntu.com/wp-content/uploads/2019/05/2-1.png 590w, http://kumuntu.com/wp-content/uploads/2019/05/2-1-241x300.png 241w" sizes="(max-width: 590px) 100vw, 590px" />

Maya Henry, kendi özel hayatını 2018 yılı yazında, aslında, Maya One Direction’ın eski üyesi ile birlikte paparazzilerdi. Bu haber herkesi çok şaşırttı. Mükemmel partisinin yapıldığı günden bitibaren Harry Styles’ı tercih ettiğini dile getirdi.

Kardeşi Thomas Henry sayesinde tekrar Liam Payne ile tanışma şansına sahipti ve orada sevginin patladığı ortaya çıkmıştı. Fakat, ilişkileri malesef sadece birkaç hafta sürmüştü. Kasım 2018 de , model Giulia De Lellis’in eski olan Andrea Damante’nin şirketinde görülmüştü.

Maya Henry bir tenis aşığı: neredeyse her gün 4-6 saat boyunca çalışıyor.

  • Aynı zamanda Maya iyi bir öğrencidir: okulda, en sevdiği dersi ise matematiktir. Maya her zaman insan hakları alanında avukat olmak istediğini söylemişti. – 2008 de, henüz daha 8 yaşındaki Maya, daha az şanslı çocuklara okul malzemeleri sağlayan bir Texas topluluğu olan (SA YES) için fon topladığı “Maya’s Corner” ı kurdu

About ferhat37

Check Also

Natalia Vodianova

Biografisi: Natalia Vodianova – dünyaca ünlü bir modeldir , Pek çok efsanevi moda evinin yüzüdür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir