Pazar , Aralık 8 2019
Home / Genel / Victoria’s Secret meleği Karlie Kloss

Victoria’s Secret meleği Karlie Kloss

3 Ağustos 1992’de doğan Amerikalı supermodel Karlie Kloss, bildiğiniz modellerden değil. Onu diğer modellerden daha çok sevmemizi sağlayan nedenler.

Girişimci güzelliği ile dikkatleri üzerine çekerek keşfediliyor. Moda sahnesinin genel geçer kalıpları, Amerikalı supermodel Karlie Kloss’u pek bağlamıyor.

Havalı ve mesafeli görünmek gibi bir çabası da yok aslına bakarsanız. Kalabalık bir ailenin kızı Karlie, tipik model tanımından çok uzakta.

  • Karlie, Elite Model Management ile ilk anlaşmasını imzaladığında 15 yaşındaydı. Aynı sezon Paris’te 13,Milano’da 20 ve New York’ta 31 Paris’te 13 büyük şovda yer alarak kariyerine gerçekten de etkileyici bir başlangıç yaptı.
  • 2015 yılının başlarında büyük olçüde borçlu olduğu Victoria’s Secret melekliğinden ayrılacağını açıkladı: Karlie, bu sonbaharda New York University’de okula başlıyor ve eğitimine odaklanmak çok istiyor.

Kendini mütemadiyen geliştirmek ve akademik hayat onun için çok önemli, tıpkı yeni kariyer maceraları gibi. Süt ürünleri ve gluten kullanılmadan üretilen Karlie’s Kookies kurabiyeleri, Amerikalı süpermodelin girişimcilik becerileri kadar, hayırsever tarafını da gözler önüne seriyor. Karlie’s Kookies’ten elde edilen gelirle ihtiyacı olan çocuklara yemek yardımı yapılıyor.

-height="250">

Şöyle bir gerçek var. Işıltı Karliye’nin işinin bir parçası. Ancak bu karşı konulamaz cazibesinin en büyük sırrı, çok tuhaf New York Moda Haftası’nda defilelerde yürürken veya Instagram videolarında arkadaşlarıyla zaman öldürürken karlie her zaman aynı her zaman olduğu gibi. 

#KodeWithKarlie projesini biliyor mudunuz? Supermodelin Amerika’daki Flatiron School ile yaptığı işbirliği, kadınlara iki haftalık yazılım mühendisliği programı için burs dağıtıyor.

Karlie’de bu kursu 1 yıl önce almış ve üstün başarıyla bitirmiştir.

KARLİE KLOSS: ”Büyürken bilime karşı çok ilgiliydim. Fakat hiçbir zaman mühendislik ya da yazılım okuyamadım. Ne zaman kampa gidip kod yazmayı öğrendim, o zaman teknolojinin nasıl işlediğini kavramanın ne kadar değerli olduğunu anladım”

About ferhat37

Check Also

Natalia Vodianova

Biografisi: Natalia Vodianova – dünyaca ünlü bir modeldir , Pek çok efsanevi moda evinin yüzüdür …

2 comments

  1. Özge Karabulut

    Ay bu gerçekten bir melekmiş 😇

  2. Yay she is amazing 😇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir